KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005025
nr 1300 5025
David Wallin
(1876-1957), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 31x39 cm
David Wallin, född 1876, död 1957 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:53:56
13/1 15:56:42
David Wallin
Läs mer om David Wallin